Női Európa-bajnoki seletező, F-csoport 6. forduló
2020. október 23., péntek
20:00 Magyarország - Szlovákia
Az F-csoport állása
- Svédország 5 4 1 0 25 2 23 13
- Izland 5 4 1 0 21 2 19 13
- Magyarország 6 2 1 3 10 17 -7 7
- Szlovákia 4 1 1 2 2 9 -7 4
- Lettország 6 0 0 6 2 30 -28 0
A magyar válogatott eredményei és programja
2019. augusztus 29., csütörtök (Reykjavik)
Izland - Magyarország 4-1 (1-1)
2019. október 4., péntek (Miskolc, DVTK Stadion)
Magyarország - Svédország 0-5 (0-1)
2019. november 8., péntek (Szenc)
Szlovákia - Magyarország 0-0
2019. november 12., kedd (Szombathely)
Magyarország - Lettország 4-0
2020. szeptember 17., csütörtök (Göteborg)
Svédország - Magyarország 8-0
2020. szeptember 22., kedd (Liepāja)
17:00 Lettország - Magyarország 0-5
2020. október 23., péntek (Budapest, Illovszky Stadion)
20:00 Magyarország - Szlovákia
2020. december 1., kedd
Magyarország - Izland
A női A-válogatott Szlovákia elleni kerete
Kapusok
Szőcs Réka (MTK Hungária FC)
Bíró Barbara (Haladás-Viktória FC)
Schildkraut Fruzsina (DVTK)
Védők
Kovács Laura (SC Sand)
Turányi Lilla (FC Bayer 04 Leverkusen)
Mosdóczi Evelin (FTC-Telekom)
Csiki Anna (Kopparbergs/Göteborg FC)
Németh Hanna (Indiana University Athletics)
Szemán-Tóth Barbara (MTK Hungária FC)
Nagy Virág (FTC-Telekom)
Nagy Fanni (DVTK)
Középpályások
Kocsán Petra (MTK Hungária TC)
Fenyvesi Evelin (FTC-Telekom)
Csiszár Henrietta (FC Bayer 04 Leverkusen)
Papp Luca (FTC-Telekom)
Rácz Zsófia (Astra-Alef HFC-Üllő)
Zeller Dóra (FC Bayer 04 Leverkusen)
Pusztai Sára (FTC-Telekom)
Magyarics Zoé (Clube de Albergaria)
Támadók
Zágor Bernadett (SKN St. Pölten)
Vágó Fanny (FTC-Telekom)
Németh Loretta (MTK Hungária FC)
Süle Dóra (SC Sand)
Tartalékok
Horti Boglárka (Haladás-Viktória FC)
Siklér Kinga (FTC-Telekom)
Fördős Beatrix (Haladás-Viktória FC)
Szakonyi Emese (Astra-Alef HFC-Üllő)
Pápai Emőke (MTK Hungária FC)
Czellér Dorottya (FTC-Telekom)
A DVTK válogatott keretbe meghívott játékosai (2020/2021)
Férfi A-válogatott
Florent Hasani (Koszovó)
Hysen Memolla (Albánia)
Férfi U21-es válogatott
Szűcs Kornél
Férfi U19-es válogatott
Orosz Donát
Tóth Borisz
Férfi U17-es válogatott
Illés Bálint
Férfi U16-os válogatott
Balázsi Levente
Férfi U15-ös válogatott
Bodnár Bence
Homenszki Ronaldó
Női A-válogatott
Boros Kinga
Nagy Fanni
Schildkraut Fruzsina
Sofia Kongouli (Görögország)
Eirini Nefrou (Görögország)
Bianca Sandu (Románia)
Biljana Bradić (Szerbia)
Női U19-es válogatott
Nagy Fanni