A párossal kezdődött a mérkőzés, Kovács Gábor - Pengő Gábor ellen a Bari Csaba - Terék Norbert duó  nehezen kezdett. A teremben nagyon hideg volt, így lehet hogy ez is közrejátszott, de végül nagy csatában győzött a diósgyőri páros, 2:3 (11:6, 8:11, 9:11, 14:12, 14:16). 0:1.

Kovács Gábor - Kővári Balázs meccsen a DVTK játékos  esélyt sem adott a fiatal hazainak, 1:3 (9:11, 11:8, 6:11, 8:11). 0:2 a DVTK javára.

Ezt követően Pengő Gábor és Terék Balázs állt asztalhoz, ahol sajnos nem volt elég erő Terék Norbert játékában, sokat hibázott, 3:1 (11:9, 4:11, 11:5, 11:7). Szépített a Félegyháza.

Korponai Zoltán - Bari Csaba meccsel folytatódott a kiesési rangadó. A DVTK játékosa mindent megpróbált, de a döntő szettben a hazaiak játékosa magabiztosabb volt és nyert 3:2-re (11:7, 7:11, 10:12, 11:9, 11:6). 2:2-re módosult az állás.

A Kovács Gábor - Terék Norbert rangadón bíztunk abban, hogy sima mérkőzés lesz, de a sok elszórt labda megbosszulta magát, 3:1 (11:9, 5:11, 19:17, 11:7). Vezet a hazai csapat 3:2-re.

Korponai Zoltán Kővári Balázs ellen próbálta kicsikarni csapat győzelmét. A diósgyőri játékos viszont ezen a napon nagyot játszott és rendkívül magas színvonalú meccsen győzött, 1:3 (7:11, 11:8, 5:11, 9:11). Újra döntetlen, 3:3.

Az utolsó, mindent eldöntő mérkőzést Pengő Gábor és Bari Csaba játszotta egymással. A DVTK játékosa nagyon jól kezdte a meccset, sima két szettel indult. Ellenfele ugyan megpróbálta kizökkenteni Barit, de a mai napon nem remegett meg a keze játékosunknak és nyert, 1:3 (7:11, 5:11, 11:6, 9:11), így csapatunk első győzelmét hozta ebben az idényben.

Értékelés

Kővári Balázs: - Nehéz mérkőzés volt. A páros után bíztam a sikerben, bár Terék  Norbi ma önmagához képest gyengén játszott. Nagyon örülök hogy jó ellenfeleket tudtam legyőzni.

Bari Csaba: - Már az első meccsen is ott volt a kezemben a győzelem, de sajnos nem tudtam élni a lehetőséggel. A döntő mérkőzés harmadik szettjében volt egy vitás pont, kicsit kizökkentem, de a szünetben rendeztük a sorokat. Nagyon örülök a sikernek.

Terék Norbert: - A mai játékom nagyon gyenge volt. A hideg teremben merev volt a szoftom, nehezen lendültem bele, de a srácok kisegítettek. Köszönöm!

András Miklós szakosztáyvezető: - Kemény meccs volt. Jobban elfáradok ilyenkor, mintha én is az asztalnál lennék. Kővári Balázs zseniális volt, hihetetlen pontokat csinált! Bari Csabinak az első meccsen nem volt szerencséje, de amit 3:3-nál csinált az szenzációs volt, mindezt 51 évesen! Terék Norbi gyenge napot fogott ki, az ütőjével is gondok voltak, de a párosnál jó dolgokat csinált. Gratulálok a csapatnak!