Összefoglaló 2017. október 8., vasárnap

Nyírbátori FC - DVTK tartalék 1-3 (0-3)

A Nyírbátori FC vendégeként lépett pályára a DVTK tartalék együttese az NB III. Keleti-csoportjának 9. fordulójában. A piros-fehérek Szabó Balázs, Kitl Miklós és Óvári Zsolt góljaival 3-1-es győzelmet arattak.

NB III. Keleti-csoport 9. forduló

Nyírbátor, Nyírbátori FC Sporttelep. Játékvezető: Rózsavölgyi Dávid (Csóra Szabolcs, Kovács Gábor)
Nyírbátor: Vasas - Pálinkás Tóth M., Szabó, Vámos, Kinczel, Benkó, Bernáth, Mankó, Bagi, Hornyák.
DVTK tartalék: Konyecsik - Eperjesi, Tucsa, Tóth B., Bárdos - Óvári, Szabó, Kitl M., Oláh, Forgács - Bacsa. Megbízott vezetőedző: Sütő Szilárd.

Csere: Pálinkás helyett Nagy B. a 46., Hornyák helyett Boros a 46., Óvári helyett Ternován a 64., Bárdos helyett Nemes a 72., Szabó helyett Szalóczy a 77. percben.
Sárga lap: Hornyák a 36., Ternován a 68., Mankó a 72. percben.
Piros lap: Vámos a 29. percben.
Gólszerző: Szabó (0-1) a 15., Kitl M. (0-2) a 24., Óvári (0-3) a 44., Benkó (1-3) a 78. percben.

Kulcspillanatok

15. perc: Jobb oldali támadás végén Eperjesi adott középre, a beadását a kapus kiütötte, a labda Szabó Balázs elé került, aki 15 méterről ballal a bal alsóba lőtt, 0-1.
24. perc: Szabadrúgáshoz jutott a DVTK a kaputól 25 méterre. A labda mögé Kitl Miklós állt, aki nagy erővel a jobb alsó sarokba lőtt, 0-2.
29. perc: Tíz emberre fogyatkozott a hazai csapat.
44. perc: Forgács kapuralövését a kapus Óvári Zsolt elé ütötte, aki az üres kapuba passzolta a labdát, 0-3.
78. perc: Egy védelmi hibát használt ki a hazai csapat, 1-3.

Ambrusz Árpád, vezetőedző: - Az első félidőben nem ismertem a csapatomra. Mióta itt vagyok a leggyengébb 45 percet produkáltuk, de ettől függetlenül ugyanúgy a mi csapatunk.
Sütő Szilárd, megbízott vezetőedző: - Szomorú dolog történt a héten a klub életében. A mai napon Georges Griffithsért is játszott a csapat. A győzelmet neki ajánljuk. A csapatnak gratulálok. Agresszív és szervezett hazai csapat ellen arattunk értékes győzelmet.