Összefoglaló 2017. december 8., péntek

Jászberényi RK II - DVTK 2-3

A Női Röplabda NB II. 10. fordulójában Jászberényben lépett pályára a DVTK röplabda csapata, és fordulatos találkozón végül 2-3 arányban diadalmaskodott ellenfele felett.

Női Röplabda NB II. 12. forduló

Jászberényi RK II - DVTK 2-3 (-14, 20, 15, -17, -7)

Jászberény, 100 néző. Játékvezető: Villás, Rácz
DVTK: Kiss V., Kovács, Kiss E., Szabó, Szajkó, Nagy D. (liberó). Csere: Nagy Zs. Szakmai igazgató: Toma Sándor.

Edzői értékelés

Toma Sándor: - Jól kezdtük a találkozót, aztán a második szettben hullámvölgybe kerültünk, több játékos a tudása alatt játszott ekkor. Ezután szerkezetet váltottunk, Szabó Barbi bejött feladó posztra és a csapat újra felvette azt a fordulatszámot, ami győzelemhez vezetett.

A DVTK röplabda csapat legközelebb hazai környezetben lép pályára jövő vasárnap. A TFSE elleni találkozó 13 óra 30 perckor kezdődik a Generali Arénában.