DVTK - Reál Lejendász 0-1

DVTK: Szuhanyik Péter – Tamás Gábor "Hypno", Tóth István "Ostya", Juhász József, Bedőcs „Mama” Marcell  – Szemán „Boy” Máté, Váradi László, Papp Szabi, Lukács „Luki” Patrik, Rézműves Patrik – Rózsa Ábel. Csapatmenedzser: Juhász József
Reál Lejendász: Szin Ákos – Dér Béla, Ujházi Zsolt, Katona Ferenc, Balogh Csanád – Horváth Kevin, Krajczár Dániel, Bacsa Soma – Horváth Attila – Vitányi Dávid, Tóth László. Csapat menedzser: Tóth László (helyettes: Vitányi Dávid)

Gólszerző: Horváth A. (0-1) a 20. percben.

Kulcspillanatok

20.perc: Egy szélen felépített akció után, Horváth Kevin kapura tartó labdáját a kapus kiütötte, melyre Horváth Attila lecsapott és a 11-es pontról az alsó sarokba bombázott, 0-1

DVTK - Reál Lejendász 1-2

DVTK: Szuhanyik Péter – Tamás Gábor "Hypno", Tóth István "Ostya", Juhász József, Bedőcs „Mama” Marcell   – Szemán „Boy” Máté, Megyeri Dávid, Papp Szabi, Lukács „Luki” Patrik, Rézműves Patrik – Rózsa Ábel. Csapatmenedzser: Juhász József

Gólszerző: Rózsa Á. (1-0) a 23., Horváth K. (1-1) a 48., és újra Horváth K. (1-2) a 90. percben.

23. perc: A DVTK második büntetőjét is védi a vendégek kapusa, azonban Rózsa Á. a hálóba gurítja a kipattanót, 1-0

48. perc: Horváth K. a jobb szélen húzta meg a labdát, majd szélről a hosszúba bombázott, 1-1

90. perc: Horváth Kevin szinte lemásolta az első gólját, a jobb szélen elfutott a labdával, majd a hosszúba lőtte a játékszert, 1-2

Értékelés:

Juhász József: - Szomorú estén vagyunk túl, ugyanis két nyerhető mérkőzést vesztettünk el. Ez azonban semmit nem von le az ellenfél érdemeiből, ugyanis egy remek csapattal találtuk szembe magunkat, akik valószínűleg a dobogóra is esélyesek lehetnek a végelszámolásnál. További sok sikert kívánok nekik. Az első mérkőzésen mindkét csapat óvatosan kezdett, az egyetlen probléma, hogy ez nálunk az utolsó sípszóig így maradt. A második mérkőzésen már bátrabbak voltunk, nem akartunk még 3 pontot elveszteni. Jól is kezdtünk, aminek az eredménye egy tizenegyesből érett be. Azonban utána jött a fekete leves, vagy nevezhetjük Szin Ákosnak is, ugyanis úgy gondolom bár nem a vendégek portása szerezte a gólokat, ő tartotta meccsben a csapatát és elévülhetetlen érdemei voltak mindkét győzelemben. A héten a helyzetkihasználás javítása lesz a szemünk előtt, ugyanis a céljaink továbbra sem változtak és bízom a csapatban. Mindent meg fogunk tenni a jobb szereplésért, és együtt ki fogunk mászni ebből a gödörből. Hajrá DVTK!

Vitányi Dávid: - Ezúton szeretnék gratulálni a DVTK Pro Club csapatának, külön öröm, hogy sikerült együttműködni a közvetítés színvonalas lebonyolításában, és közösen megmutattuk,  hogy a csapatok a második osztályban is komoly erőt képviselnek, a mérkőzések pedig egyszerűen önmagukért beszéltek.  A heti felkészülés kifejezetten jól sikerült a csapatnak, lefektettük az alapokat, tudtuk mennyire fontos két mérkőzés vár ránk a hétvégén, a továbbjutás szempontjából. Ennek megfelelően fegyelmezett, higgadt játékot produkáltunk, bár voltak a csapat játékában hibák, nem estünk össze sem az első meccsen a vezetés megszerzése után, sem pedig a második meccsen hátrányban. Szeretném kiemelni kapusunk, Szin Ákos teljesítményét, aki mindkét meccsen őrületes formában védett. Összességében elégedettek voltunk a csapat játékával, nagyon örülünk, hogy két győzelemmel zártuk ezt a fordulót. Sok sikert kívánunk a továbbiakban!