Összefoglaló 2018. január 21., vasárnap

Békéscsaba II. - DVTK 3:1

A DVTK női röplabdázói a Viharsarokba látogattak ma délután, ahol a Békéscsabai RSE második csapatától szenvedtek vereséget 3:1 arányban.

Női Röplabda NB II. Keleti csoport 16. forduló

Békéscsabai RSE II – DVTK 3:1 (14 -13, 22, 16)

Békéscsaba 100 néző. Játékvezetők: Csikós Zoltán, Baracsi János.
DVTK: Kiss V., Kovács, Kiss E.,Szabó, Nagy Zs., Szajkó. Csere: Nagy D. (liberó). Szakmai igazgató: Toma Sándor.

Edzői értékelés

Toma Sándor: - Különböző okok miatt mindössze hét játékossal utaztunk le Békéscsabára, ebből kifolyólag nagy variálási lehetőségem nem volt a találkozón. A hazaiak fegyelmezett alapjátékot játszottak, az első és a negyedik szett volt simább. A második játszmában Kovács Edinának volt egy jó nyitási szériája, és azzal meg tudtuk nyerni azt a játékrészt. A harmadik szettet sajnálom igazán, mert már három ponttal is vezettünk, mégis a békéscsabaiak nyerték meg azt szoros végjátékban. Összességében nem tehetek szemrehányást a lányoknak, minden tőlük telhetőt megtettek, a mai napon ez erre volt elég.