1. mérkőzés

DVTK - Infernolan Team 2-2

DVTK: Szuhanyik Péter - Güldner Ádám, Juhász József, Tamás Gábor, Klesitz Tamás, Szemán Máté, Váradi László, Papp Szabolcs, Lukács Patrik, Megyeri Dávid - Rózsa Ábel. Csapatmenedzser: Juhász József

Infernolan Team: Alex Hernandez Rb, Dari Roland - Tóth Gergő CB, Papp Györk László Lb Vasku László RM, Balogh András - Fejes Attila CM, Suba Krisztofer LM Faragó Zoltán - Boncsér Balázs ST

Juhász József: - Az első félidő teljesen kiegyensúlyozott játékot hozott, az ellenfelet a kapu elött sikeresen visszavertük, de sajnos a helyzeteinket nem tudtuk értékesíteni. A 31. percben egy fejes góllal hátrányba kerültünk. A gól emelte a feszültséget és innentől támadásba lendűltünk, nagyon szép helyzeteink voltak. A félidő lefújása elött egy hazaadás rosszul sült el, az ellenfél kétgólos előnnyel zárt. A második felidőben folytatódott a kiegyensúlyozott játék. Majd egy kapufa és a 70. perc környékén több helyzet is adódott, amivel kiegyenlíthettünk volna. Egészen a 86. percig váratott magára a szépítés. A 90. percben megszületett az egyenlítő gól. Nagyon izgalmas mérkőzés volt, gratulálok az csapatnak és az ellenfélnek is egyaránt.

Infernolan Team: Sajnos a meccsek előtt nem sokkal a kapusunknak nyoma veszett és nem tudtuk elérni, így nélküle kellett kiállnunk. 2 új játékosunk is bemutatkozhatott a kezdőben, az eddigi “free agent” Balogh András és Vasku László aki még az átigazolási időszakban érkezett a Hungarian Unityból. Jól is kezdtük a mérkőzést, sikerült egy 2-0-ás magabiztos előnyt szerezni, az új emberek jól alkalmazkodtak a csapat játékához, de a 87. percben bekapott szépítőgól annyira megzavarta a csapatot, hogy egyből kaptunk még egyet és kiengedtük a kezünkből a győzelmet.

2. mérkőzés

DVTK - Infernolan Team 6-5

DVTK: Szuhanyik Péter - Güldner Ádám, Juhász József, Grobist Márk, Szemán Máté, Váradi László, Klesitz Tamás, Papp Szabolcs, Lukács Patrik, Tamás Gábor, Megyeri Dávid. Csapatmenedzser: Juhász József

Infernolan Team: Alex Hernandez Rb, Dari Roland - Papp Györk László CB, Balogh András Lb Tóth Gergő cdm Tóth Attila RM Suba Krisztofer LM Fejes Attila Cam Faragó Zoltán - Boncsér Balázs ST

Juhász József: - A második mérkőzésen nem váratott magára a vezető találat, a 2. percben betaláltunk a kapuba. Innentől kezdve sikerült a labdát az ellenfél térfelén tartanunk, a 22 percben megjött a második találatunk. 27. percben jött az ellenfél szépítő gólja, majd a 36. percben az egyenlítés. Ez a két gól mentálisan megrázta a csapatot és ezt az ellenfél sikeresen ki is használta. A 45. percben sikerült egyenlíteni, így döntetlennel zártuk az első félidőt. A második félidő első támadásából megszereztük a vezetést. Lukács 4. góljával már megint két góllal vezettünk. 66. percben 6-3-ra vezettünk. Itt már érezték a játékosok, hogy meg lehet a mérkőzés, talán picit fejben el is fáradtak, ami sajnos a támadások rovására ment. Gratulálok a csapatnak. Az ellenfél az utolsó percig nem adta fel, nagyon szép és izgalmas mérkőzést láthattak a szurkolók.

Infernolan Team: A mérkőzésre megbeszélt taktika a 2. perctől kezdve borult a gyors bekapott gól után és menni kellet az eredményért. A 20. percben már 2-0ás hátrányban összeszedte magát a csapat és sikerült megszereznünk a vezetést, de a félidő hosszabbításában kiegyenlített a DVTK és 3-3as állással mehettünk a szünetre. A szünet után sikerült ismét 2 perc alatt gólt kapni és menni kellett az eredmény után, de sajnos ez újabb 2 kapott gólt eredményezett. Sikerült felzárkóznunk 6-5re, de sajnos nem sikerült az egyenlítés. Gratulálok a DVTK csapatának a győzelemhez!