HCPL II. osztály

FAT - DVTK 2-2

Fattyjayz: „bot” - „bot”, Nagy Domonkos, „bot”, Trázer Norbert - Szarka Lóránt, Galgóczi Tamás, Fodor Tamás, Nagy Teofil, Vastag Sámuel - Teimel Márk. Csapatmenedzser: Teimel Márk, helyettes: Fodor Tamás
DVTK: Szuhanyik Péter - Megyeri Dávid, Güldner Ádám, Juhász József, Bedőcs Marcell - Papp Szabi, Szemán Máté, Lukács Patrik, Váradi László, Tamás Gábor - Rózsa Ábel. Csapatmenedzser: Juhász József

Gólszerző: Rózsa Á. (0-1) a 22., Vastag S. (1-1) a 25., Vastag S. (2-1) a 82., és végül Papp Sz. (2-2) a 83. percben.

Kulcspillanatok

22. perc: Papp Szabi szerzett labdát a középpályán, majd remek kényszerítő után megiramodott a bal oldalon, visszatett labdáját pedig Rózsa Ábel juttatta a hálóba, 0-1
25. perc: Gyorsan jön a válasz a hazai csapat részéről, egy középre tett labdát Vastag Sámuel értékesített, 1-1
82. perc: Vastag Sámuel ugrott ki a védők gyűrűjében, és egy az egyben a kapussal szemben pedig nem hibázott, 2-1
83. perc: Szinte azonnal érkezett a vendégek válasza, Rózsa Ábel továbbította a labdát a védők mögé a 16-os előterében, Papp Szabinak pedig estében sikerült azt a kapuba tuszkolni, 2-2

DVTK - FAT 2-1

Gólszerzők: Vastag S. (0-1) az 56., Rózsa (1-1) az 59., Rózsa (2-1) a 66. percben.

56. perc: A jobbszélen támadtak a vendégek, a laposan középre tett labdára pedig remekül érkezett Vastag Sámuel, 0-1
59. perc: Lukács Patrik indította Rózsa Ábelt két védő között, akit csak szabálytalanul tudtak megállítani, piros lap a középsővédőnek és tizenegyes a DVTK-nak. Rózsa Ábel állt a labda mögé, és bár elsőre a kapus hárított, a kipattanót sikerült a kapuba továbbítani, 1-1
66. perc: Egy szöglet után kifejelt labdát fejel tette vissza Váradi László a tizenhatoson belülre Rózsa Ábel felé, akinek sikerült átvennie és kilőtte a rövid alsót, 2-1

Értékelés

Juhász József: A szezon elején elvesztett pontok most nagyon fájnak, és plusz nyomást helyeznek a csapat minden egyes játékosára. Így könnyebbnek tűnő mérkőzések is sokkal nehezebbek. Természetesen ez semmit nem von le az ellenfél érdemeiből, a szezon végére minden csapat sokkal jobb formát mutat, mint a szezon elején. Remek ellenféllel találkoztunk, az eredmények pedig továbbra éltetik a reményeinket a feljutásra. Gratulálok nekik, és a legjobbakat kívánom az utolsó mérkőzésre, illetve a következő szezonra. Nekünk pedig van két hetünk felkészülni a mi saját kis döntőnkre, az ellenfél pedig a DVSC csapata lesz. Hajrá, DVTK!
Fodor Tamás: - Nagyon vártuk már ezt a találkozót. Tudtuk, hogy nehéz két mérkőzés elé nézünk, mert korábban egy barátságos kupán már játszottunk egymás ellen, az eredmény pedig döntetlen lett. Próbáltunk az elején fegyelmezetten védekezni, ami azt hiszem, jó döntésnek bizonyult. Nem támadtunk ki, hanem inkább területet próbáltunk védekezni. Sikerült két izgalmas meccset játszanunk, úgy gondolom jól teljesítettünk. Gratulálunk a DVTK csapatának, és további sok sikert kívánok nekik!