Felkészülési mérkőzés

DVTK tartalék - MFK Rožňava 2-2 (2-0)

DVTK Edzőközpont.
DVTK tartalék: Bukrán - Orosz, Tucsa, Mahalek, Eperjesi - Ternován, Szalóczy, Szabó I B., Szabó II B., Forgács - Mertse. Vezetőedző: Sütő Szilárd

Csere: Szalóczy helyett Molnár a 15., Forgács helyett Kacsó a 46., Eperjesi helyett Ivánka a 46. Szabó I B. helyett Farkas az 53. percben.
Gólszerző: Ternován (1-0) a 17., Forgács (2-0) a 40. percben.

Kulcspillanatok

17. perc: Ternován szerezte meg a vezetést. 1-0

40. perc: Ternován passzolt keresztbe a tizenhatos vonalán Forgácsnak, aki egy védőt kicselezve lőtt a kapuba. 2-0

50. perc: Ternovánt buktattak a büntető területen belül, a büntetőt a sértett végezte el, a középre tartó labdát a kapus hárította.

64. perc: Mertse lökte fel az ellenfél játékosát. A büntetőt a sértett rozsnyói játékos értékesítette. 2-1

85. perc: A vendégcsapat a jobb szélen vezetett támadást, a középre érkező labdát fejjel értékesítette az ellenfél egyik játékosa. 2-2

Sütő Szilárd: - Hatvan percig jól futballoztunk. Játékban és agresszivitásban is elégedett voltam a játékosok teljesítményével. A kihagyott tizenegyes után teljesen szétestünk és egy megnyert mérkőzést engedtünk ki a kezünkből. A harminc perces rövidzárlatot ki kell javítani, azonban ezzel együtt is bizakodva várjuk a jövő heti bajnoki rajtot.