DVTK (labdarúgás)
Első csapat
2018. március 13., kedd (Helyszín: Felcsút, Pancho Aréna - jegyinformáció)
17:00 Puskás Akadémia - DVTK (Magyar Kupa negyeddöntő 1. mérkőzés)
2018. március 17., szombat (Helyszín: Budapest, Szusza Ferenc Stadion - jegyinformáció)
17:00 Vasas FC - DVTK (OTP Bank Liga 23. forduló)
DVTK tartalék
2018. március 18., vasárnap (Helyszín: Salgótarján, Szojka Ferenc Stadion)
15:00 STC - DVTK tartalék (NB III. Keleti-csoport 19. forduló)
DVTK női
2018. március 17., szombat (Helyszín: Győr, Győri ETO Stadion)
11:00 ETO FC Győr - DVTK (JET-SOL Liga Női NB I. 14. forduló)
Aluinvent DVTK (kosárlabda)
2018. március 16., péntek (Helyszín: Pécs, Lauber Dezső Sportcsarnok)
18:00 PEAC-Pécs - Aluinvent DVTK (Női NB I. A-csoport 21. forduló)
DVTK Jegesmedvék (jégkorong)
2018. március 13., kedd (Helyszín: Csíkszereda, Vákár Lajos Műjégpálya)
19:00 SC Csíkszereda - DVTK Jegesmedvék (ERSTE Liga elődöntő 3. mérkőzés)
2018. március 14., szerda (Helyszín: Csíkszereda, Vákár Lajos Műjégpálya)
19:00 SC Csíkszereda - DVTK Jegesmedvék (ERSTE Liga elődöntő 4. mérkőzés)
DVTK (röplabda)
2018. március 18., vasárnap (Helyszín: Budapest, Bárczi Géza Általános Iskola)
11:30 Hercules SE - DVTK (Női Röplabda NB II. 21. forduló)
DVTK (asztalitenisz)
DVTK I
2018. március 17., szombat (Helyszín: Szécsény, Bárkányi János Katolikus Általános Iskola)
11:00 Szerva ASE I. - DVTK (Férfi Asztalitenisz Extraliga 13. forduló)
DVTK II
2018. március 17., szombat (Helyszín: Miskolc, Jókai Mór Általános Iskola)
11:00 DVTK - Szuperinfó-CVSE I. (Férfi Asztalitenisz NB I. Keleti-csoport 14. forduló)
DVTK III
2018. március 17., szombat (Helyszín: Miskolc, Jókai Mór Általános Iskola)
11:00 DVTK - TRIÓMAXI ATC Nyíregyháza (Férfi Asztalitenisz NB II. Észak-Keleti csoport 14. forduló)
DVTK (sakk)
DVTK I
A DVTK NB I.-ben szereplő sakkcsapata nem játszik bajnoki mérkőzést a hétvégén.
DVTK II
A DVTK NB II.-es bajnokságban szereplő sakkcsapata nem játszik bajnoki mérkőzést a hétvégén.
DVTK III
2018. március 18., vasárnap (Helyszín: Miskolc, DVTK Edzőközpont)
10:00 DVTK - Edelényi VSE II. (BAZ I. Borbély Zoltán csoport)