Összefoglaló 2018. április 17., kedd

U17: PMFC - DVTK 1-3 (1-0)

A budapesti Future Talent Cup után Pécs felé vette az irányt a DVTK U17-es csapata. Zsivoczky Gyula együttese a hétközi mérkőzések után a hétvégi akadályt is sikerrel vette, 3-1-re győzött ugyanis idegenben a diósgyőri csapat.

U17 II. osztály 23. forduló

Pécsi MFC - Diósgyőri VTK 1-3 (1-0)

Pécs, PMFC Stadion. Játékvezető: Szappanyos Szabolcs (Kovalcsik Zalán, Fülöp Arnold)
PMFC: Marthy - Bischoff, Ulakity, Katona, Horváth D., Keresztes, Széles, Policsek, Tiffán, Bíró, Belső. Vezetőedző: Lőrincz Sándor.
DVTK: Bánhegyi D. - Orosz D., Pető, Farkas, Gátfalvi, Szűcs, Jónyer, Lehóczki, Gönczi, Molnár, Csávás. Vezetőedző: Zsivoczky Gyula.

Csere: Gönczi helyett Vereczkei a 38., Jónyer helyett Tóth B. az 56., Belső helyett Kántor a 69., Keresztes helyett Kovács a 75., Széles helyett Bozsánovics a 86. percben.
Sárga lap: Bíró a 44., Katona a 44., Lehóczki a 45., Orosz D. a 78., Molnár a 87., Vereczkei a 91. percben.
Piros lap:
Gólszerző: Bischoff (1-0) az 5., Csávás (1-1) a 64., Csávás (1-2) a 81., Molnár (1-3) a 87. percben.

11. Spartacus 1928 U17SPARTACUS 1928 U17 23 7 2 14 29 47 -18 23
12. Kaposvári Rákóczi-Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia U17KAPOSVÁRI RÁKÓCZI-BENE FERENC LABDARÚGÓ AKADÉMIA U17 21 7 1 13 33 46 -13 22
13. PMFC U17PMFC U17 22 4 6 12 22 33 -11 18
14. Szolnoki MÁV U17SZOLNOKI MÁV U17 22 5 1 16 22 50 -28 16
15. Veszprémi FC USE U17VESZPRÉMI FC USE U17 22 5 0 17 33 78 -45 15
16. SC Sopron U17SC SOPRON U17 22 1 3 18 15 74 -59 6