Összefoglaló 2018. május 4., péntek

Bajnok a DVTK U17!

Az U17 II. osztályú bajnokság 26. fordulójában Kecskeméten lépett pályára a DVTK, ahol egyetlen pontot elég volt szereznie Zsivoczky Gyula együttesének ahhoz, hogy a hátralévő négy forduló eredményeitől függetlenül a piros-fehérek bebiztosítsák bajnoki címüket, és egyben feljutásukat a nyolccsapatos elit bajnokságba. Kecskeméti döntetlenjével ez sikerült a piros-fehér csapatnak, így a DVTK összes labdarúgó utánpótlás korosztálya az első osztályban szerepelhet a következő bajnoki kiírásban.

U17 II. osztály 26. forduló

Mercedes-Kecskeméti Labdarúgó Akadémia - Diósgyőri VTK 2-2 (0-1)

Kecskemét, Kecskeméti Széktói Stadion. Játékvezető: Sechna Gábor (Korbely Péter Szabolcs, Valastyán Dániel)
KLA: Kovács D. - Daróczi, Drabik, Száhl, Vágó, Szabó G., Richter, Schildkraut, Kovács P., Török, Szász. Vezetőedző: Csima Gyula.
DVTK: Bánhegyi D. - Gátfalvi, Orosz, Farkas, Budaházi L., Gönczi, Szűcs, Lehóczki, Vereczkei, Csávás, Molnár. Vezetőedző: Zsivoczky Gyula.

Csere: Vereczkei helyett Tóth B. a 46., Száhl helyett Bashiri-Shahroodi a 46., Szűcs helyett Filkóházi a 62., Gátfalvi helyett Jónyer a 62., Schildkraut helyett Virág a 68., Richter helyett Treiber a 87. percben.
Sárga lap: Gönczi a 10., Bánhegyi D. a 41., Száhl a 41., Csávás az 58.,  Török a 80., Richter a 83., Virág a 90. percben.
Piros lap: -
Gólszerző: Szűcs (0-1) a 7., Csávás (0-2) az 58., Vágó (1-2) a 68., Bashiri-Shahroodi (2-2) a 82. percben.