A program
2020. február 24., kedd - 2020. február 26., csütörtök
Edzőtábor Telkiben
Szűcs Kornél a magyar korosztályos válogatottakban
U19
2019. október 15., kedd (Gyirmót, Alcufer Stadion)
20:00 Kazahsztán - Magyarország 0-5 (0-3) - 7 perc
2019. október 12., szombat (Eb-selejtező, Győr, ETO Stadion)
20:00 Horvátország - Magyarország 2-0 (0-0) - 90 perc
2019. október 9., szerda (Eb-selejtező, Győr, ETO Stadion)
18:00 Magyarország - Grúzia 2-4 (1-1) - 90 perc
2019. szeptember 10., kedd (Vilotić Emléktorna, Topolya)
15:15 Magyarország - Izrael 0-0 - 90 perc
2019. szeptember 6., péntek (Vilotić Emléktorna, Kúla, Stadion Milan Sredanović)
16:30 Montenegró - Magyarország 0-2 (0-2) - 90 perc
U18
2019. május 14., kedd (felkészülési mérkőzés, Telki)
15:00 Magyarország - Svájc 1-0 (1-0) - 90 perc
2019. április 17., szerda (felkészülési mérkőzés, Telki)
13:00 Magyarország - Olaszország 4-0 (4-0) - 90 perc
2018. november 1., csütörtök (felkészülési mérkőzés, Podgorica)
13:30 Montenegró - Magyarország 1-2 (0-1) - 90 perc
2018. október 30., kedd (felkészülési mérkőzés, Podgorica)
13:30 Montenegró - Magyarország 1-2 (0-1) - 90 perc
2018. augusztus 25., szombat (Václav Ježek-torna, Hradec Králové)
11:00 Magyarország - Bulgária 1-0 (0-0) - 90 perc
2018. augusztus 24., péntek (Václav Ježek-torna, Hradec Králové)
16:00 Japán - Magyarország 5-0 (2-0) - 90 perc
2018. augusztus 21., kedd (Václav Ježek-torna, Hradec Králové)
14:00 Szlovákia - Magyarország 2-1 (2-0) - 90 perc
U17
2018. február 10., szombat (La Manga Kupa)
18.00 Magyarország - Norvégia 3-2 (0-0) - 80 perc
2018. február 8., csütörtök, (La Manga Kupa)
18:00 Magyarország - Svédország 1-1 (1-1) - 38 perc
Kiss Tamás a magyar utánpótlás válogatottban
U21-es válogatott 2/0
U19-es válogatott 10/2
U18-as válogatott 10/1
U17-es válogatott 9/0
U16-os válogatott 13/1
A DVTK válogatott keretbe meghívott játékosai (2019/2020)
Férfi A-válogatott
Florent Hasani (Koszovó)
Férfi U21-es válogatott
Kiss Tamás
Korbély Kristóf
Szabó Bence
Szűcs Kornél
Tajti Mátyás
Férfi U19-es válogatott
Farkas Marcell
Szűcs Kornél
Férfi U18-as válogatott
Orosz Donát
Tóth Borisz
Férfi U17-es válogatott
Kispál Tamás
Csatári Gergő
Férfi U16-os válogatott
Fercsák Róbert
Férfi U15-ös válogatott
Balázsi Levente
Gulyás Márk
Ferencsik Bálint
Kövesi Krisztián
Női A-válogatott
Boros Kinga
Bianca Sandu (Románia)
Biljana Bradić (Szerbia)
Danae Kaldaridou (Görögország)
Női U19-es válogatott
Vachter Fanni
Női U17-es válogatott
Nagy Fanni