Összefoglaló 2023. augusztus 26., szombat

DVTK - ETO FC Győr 3-6 (1-3)

A tavalyi ezüstérmes ETO FC Győr volt a DVTK vendége a Simple Női Liga 2. fordulójában.

Simple Női Liga 2. forduló

Diósgyőri VTK - ETO FC Győr 3-6 (1-3)

Miskolc, DVTK Edzőközpont, 200 néző. Játékvezető: Alafi Beatrix (Ferencz Máté, Dobos Kitti)
DVTK: Ádám A. - Somogyi, Geréd, Komlós, Boros - Oláh A., Madarász, Myhal - Nagy L., Mikó, Krisztin. Vezetőedző: Bém Gábor
ETO FC Győr: Borok - Frajtovic, Zágonyi, Savanya, Süle, Vida B., Kocsán, Öreg, Nagy F., Vachter, Ladhani. Vezetőedző: Dörnyei Balázs

Csere: Ádám A. helyett Orgoványi a 46., Myhal helyett Hiba az 58., Madarász helyett Sain az 58., Zágonyi helyett Kern az 58., Savanya helyett Sali az 58., Öreg helyett Kovács L. az 58., Süle helyett Petrovics a 69., Mikó helyett Nagy P. a 72., Kocsán helyett Nagy Sz. a 77. percben.
Sárga lap: Madarász az 50., Oláh A. az 53., Orgoványi az 54.,
Piros lap: Vida a 75. percben.
Gólszerző: Vachter (0-1) a 6., Mikó (1-1) a 20., Kocsán (1-2) a 41., Kocsán (1-3) a 45+2., Kocsán (1-4) a 47., Vachter (1-5) a 48., Ladhani (1-6) az 55., Krisztin (2-6) a 84., Oláh A. (3-6) a 90+5. percben.

Vezetőedzői értékelés

Bém Gábor: - Az első félidőben az eredmény ellenére méltó ellenfelei voltunk a Győrnek, de sajnos ismét kaptunk elkerülhető gólokat, a jövőben ezen sokat kell dolgozunk. Túl vagyunk a két legnehezebb mérkőzésünkön, bízom benne, hogy ennél csak jobb jöhet. A három lőtt gólnak örülök. A győrieknek sok sikert kívánok a folytatásban!