MK: a 3. forduló programja
Pénteken a KTE soroksári meccsével kezdődik a MOL Magyar Kupa 3. fordulója. A mérkőzések többségét szombaton rendezik, a DVTK vasárnap 15 órától játszik a III. Kerület vendégeként. Az M4 Sport négy találkozót közvetít, a továbbjutás kérdése egy mérkőzésen dől el.
A MOL Magyar Kupa 3. fordulójának programja
2023. szeptember 15., péntek
20:00 Soroksár SC - Kecskeméti TE (M4 Sport)
2023. szeptember 16., szombat
12:45 Nagyecsed - Ferencvárosi TC (M4 Sport)
14:00 OPUS TIGÁZ Tatabánya - Szombathelyi MÁV Haladás VSE
15:00 ESMTK - Fehérvár FC
15:00 Evolution Hungary-Cigánd SE - Zalaegerszegi TE
15:00 Credobus Mosonmagyaróvár - Puskás Akadémia FC
15:00 BKV Előre - Paksi FC
15:00 Eger SE - Debreceni VSC
15:00 Budaörs - BFC Siófok
15:00 Dorogi FC - Budapest Honvéd
15:00 Baja - Szeged-Csanád Grosics Akadémia
15:00 Gödöllő - FC Dunaföldvár
15:00 Unione - Csepel UFC
15:00 Putnok FC - Budafoki MTE
15:00 DEAC - HR-Rent Kozármisleny
15:00 Bicskei TC - Tiszakécskei LC
15:00 Békéscsaba 1912 Előre - Kolorcity Kazincbarcika SC
15:00 VLS Veszprém - Komárom VSE
15:00 Dunaharaszti - Vasas FC
16:45 Pécsi MFC - Újpest FC (M4 Sport)
17:00 FC Ajka - Mezőkövesd Zsóry FC
17:00 Aqvital FC Csákvár - Szombathelyi Haladás
2023. szeptember 17., vasárnap
13:00 Gesztely FC Sport-Bau - MTK Budapest
15:00 III. Kerületi TVE - Diósgyőri VTK (M4 Sport)
15:00 Pilisi LK - Kisvárda Master Good
15:00 Körösladányi MSK - Gyirmót FC Győr
15:00 Zsámbék - ETO FC Győr
15:00 Szentlőrinc - BVSC-Zugló
15:00 Termálfürdő FC Tiszaújváros - Nyíregyháza Spartacus FC
15:00 Mezőörs - FC Nagykanizsa
15:00 PTE-PEAC - Kaposvári Rákóczi FC
15:00 Kelen SC - Bonyhád-Majos
A MOL Magyar Kupa 3. fordulójának mezőnye
NB I. (12 csapat)
Ferencvárosi TC
Diósgyőri VTK
Kecskeméti TE
Debreceni VSC
MTK Budapest
Puskás Akadémia FC
Újpest FC
Paksi FC
Fehérvár FC
Kisvárda Master Good
Zalaegerszegi TE
Mezőkövesd Zsóry FC
NB II. (18 csapat)
Aqvital FC Csákvár
BFC Siófok
Budafoki MTE
Budapest Honvéd
BVSC-Zugló
Credobus Mosonmagyaróvár
ETO FC Győr
FC Ajka
Gyirmót FC Győr
HR-Rent Kozármisleny
Kolorcity Kazincbarcika SC
Nyíregyháza Spartacus FC
Pécsi MFC
Szeged-Csanád Grosics Akadémia
Soroksár SC
Szombathelyi Haladás
Tiszakécskei LC
Vasas FC
NB III. (24 csapat)
Észak-Keleti csoport
DEAC
Termálfürdő FC Tiszaújváros
Evolution Hungary-Cigánd SE
Eger SE
Putnok FC
Dél-Keleti csoport
Békéscsaba 1912 Előre
BKV Előre
ESMTK
Körösladányi MSK
Észak-Nyugati csoport
III. Kerületi TVE
Bicskei TC
Budaörs
Dorogi FC
Kelen SC
Komárom VSE
OPUS TIGÁZ Tatabány
Szombathelyi MÁV Haladás VSE
VLS Veszprém
Dél-Nyugati csoport
Bonyhád-Majos
FC Dunaföldvár
FC Nagykanizsa
Kaposvári Rákóczi FC
PTE-PEAC
Szentlőrinc
Vármegyei I. osztály/BLSZ I. osztály (10 csapat)
Borsod-Abaúj-Zemplén
Gesztely FC Sport-Bau
Bács-Kiskun
Baja
Budapest
Csepel UFC
Union
Győr-Moson-Sopron
Mezőörs
Pest
Dunaharaszti
Gödöllő
Pilis
Zsámbék
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Nagyecsed