Felkészülés

2023. október 11. 15:45

HC Kosice - DVTK Jegesmedvék Jégkorong Sportakadémia 8-1 (2-1, 2-0, 4-0)

2023. október 14. 12:50

Fehérvár Hockey Academy 19 - DVTK Jegesmedvék Jégkorong Sportakadémia 5-1 (1-0, 1-1, 3-0)

U18
International League

2023. október 14. 16:15

DVTK Jegesmedvék Jégkorong Sportakadémia - Újpesti Jégkorong Akadémia 3-4 (2-1, 0-2, 1-0, 0-1)

2023. október 15. 14:45

DVTK Jegesmedvék Jégkorong Sportakadémia - Újpesti Jégkorong Akadémia 2-0 (0-0, 2-0, 0-0)

Verba Gábor (vezetőedző) nyilatkozat: Mind a két mérkőzésen végig koncentrálva, magas fordulaton játszottunk. Sok korongot szereztünk a támadó harmadban, amiből veszélyes helyzeteket tudtunk kialakítani az ellenfél kapuja előtt. Kontrolálni tudtuk a kapunk előtti kipattanó korongokat, többször blokkoltuk az ellenfél lövéseit. Kapusaink remekül védtek, megadták a lehetőséget a mérkőzések megnyerésére. Szombaton hosszabbítás után egy pontot, míg vasárnap a három pontot tartottuk itthon. Gratulálok mindenkinek a hétvégi teljesítményhez!

U21
Magyar Kupa

2023. október 11. 19:30

Worm Angels - DVTK Jegesmedvék Jégkorong Sportakadémia 3-2 (0-0, 2-0, 1-2)

U21

2023. október 14. 19:05

DVTK Jegesmedvék Jégkorong Sportakadémia - Vasas SC 2-3 (0-0, 0-3, 2-0)

2023. október 15. 17:40

Vas János (vezetőedző) nyilatkozata a hétvégi mérkőzésekről: Roppant csalódottak vagyunk mindannyian a hétvégi meccsek miatt. Mind a két nap mi voltunk a jobb csapat és mégis nulla ponttal zártuk a hétvégét. A két kapu előtti játékunk nem megfelelő, nem vagyunk hatékonyak és elég agresszívek, hogy a kipattanókra mi érjünk oda először a pálya mindkét oldalán. Dolgozni fogunk ezen a héten!