Felkészülési mérkőzés

Diósgyőri VTK - Astra HFC-Üllő 2-1 (0-1)

Miskolc, DVTK Edzőközpont. Játékvezető: Sándor Csaba (Dr. Kulcsár Judit, Rácz Tamás)
DVTK: Orgoványi (Ádám, 46.) - Komlós, Geréd, Havasi (Szolomájer, 46.), Katona, (Nagy L., 33.), Sain, Mikó, Boros K. (Madarász, 46.), Papp S. (Nagy P., 56.), Smajic (Oláh A., 46.), Avery (Krisztin, 46.). Vezetőedző: Bém Gábor.

Gólszerző: Szakonyi (0-1) a 45., Nagy L. (1-1) a 69., Krisztin (2-1) a 83. percben.

Vezetőedzői értékelés

Bém Gábor: - Jó iramú, bajnoki mérkőzéssel felérő felkészülési mérkőzést játszottunk. Az első félidőben kevesebb lehetőségünk volt az ellenfél védő vonala mögé kerülni, ekkor kevesebb volt a labda nélküli mozgás, de jó pár kontra lehetőségünk ekkor is adódott. A második félidőben többet birtokoltuk a labdát és a gyors labdajáratásnak köszönhetően sok helyzetet dolgoztunk ki, amiből gólokat szereztünk.