Időpont: 2016. január 16., 11:00
Játékvezető: Farkas Mátyás (Vígh-Tarsonyi Gergő, Temleitner Krisztián)

A DVTK kezdőcsapata: Radoš - Okuka, Lipták, Kovács G., Németh M. - James, Egerszegi - Nikházi, Bognár I., Koman - Bacsa. Vezetőedző: Egervári Sándor.
Kispadon: Antal, Eperjesi, Nemes, Kitl, Ternován, Barczi, Takács T., Novothny

A DVTK piros-fehér, a Budaörs feketében játszik, Koman a cséká. A DVTK mintegy félezer nézőt vonzott ki a műfüves pálya mellé, köztük nagyon sok a diósgyőri

Percről percre

1. perc: elkezdődött a mérkőzés

4. perc: Kovács rendkívül higgadtan, a saját 16-oson belül két rátámadó játékost becsapva tisztázott

7. perc: az első diósgyőri szöglet jobbról, Bognár beadását Tulipán húzta le

13. perc: elsősorban a középpályán nagy a harc, de a kapuk nem forogtak veszélyben az elmúlt percekben

16. perc: Vezet a DVTK! Lipták tette előre a labdát a felezővonal tájáról, amit Bognár szépen pörgetett Bacsa elé, aki a 16-os vonalán maga elé tette, majd a a kapu bal oldalába lőtt, 0-1.

22. perc: Bognár jobbról adott be szabadrúgást, a jól csapódó labdát Lipták az ötös előteréből csúsztatta a hossz oldali kapufa mellé

25. perc: Koman jól indította Bacsát, aki a 16-os bal oldali vonalán próbálta becsapni védőjét, de nem sikerült

29. perc: Egerszegi labdájával Okuka futott el a jobb oldalon, az alapvonalról visszatette labdáját a védők szerezték meg

30. perc: Bacsa támadta a hazai kapust, aki kis nehézségárán, de meg tudta játszani a labdát

32. perc: elkezdtek melegíteni a cserék mind a két oldalon

35. perc: a 2. diósgyőri szöglet, Bognár baloldali beadását Lipták elől csúsztatták ki a védők

39. perc: Bogáti 20 méterről ellőtt szabadrúgását Rados vetődve védte a bal alsó sarok előtt

45. perc: Nikházi adott be élesen jopbbról, középen Bacsa alig maradt le, üres volt a kapu

Félidő: Budaörs - DVTK 0-1

46. perc: Rados helyett Antal, Bacsa helyett Novothny, Bognár helyett Barczi és Németh helyett Nemes a pályán a DVTK-ban. A hazaiak szinte teljes sort cseréltek.

50. perc: Megduplázta előnyét a DVTK! Barczi került helyzetbe, lövését a hazai kapus védte, a kipattanót Koman 10 méterről a hálóba lőtte, 0-2.

52. perc: Novothny pörgette balról a hosszú oldal felé a labdát, ami keresztben elment a kapu előtt

55. perc: budaörsi lövés után Antal védett szépen. A szöglet nem volt veszélyes

60. perc: diósgyőri szabadrúgás 21 méterről, kissé jobbról: Nikházi lövés kissé elkerülte a kaput

63. perc: Okuka-Eperjesi, Nikházi-Ternován, Koman-Takács, Kovács G.-Kitl cserék a DVTK-ban

73. perc: Novothny tört be jobbról, éles szögből lőtt,a kapus védett. A kipattanót Barczi balról lőtte volna, de egí védő blokkolt

76. perc: Takács parádés kiugratását a kifutó kapus tisztázta Novothny elől

78. perc: szöglettel felérő szabadrúgás, Barczi beadását Takács fejelte kapura, a kapus lehúzta az ívelést

82. perc: Takács jobb külsővel 14 méterről a hosszú felső sarok mellé bikázott

83. perc: Novothny 16 méteres lövését blokkolták a védők

88. perc: szép összjáték végén Takács lőtt 19 méterről, Tulipán vetődve védett

90. perc: Ternován beadását szögletre mentették a védők. A beadást pedig kifejelték

Végeredmény: Budaörs - DVTK 0-2

Szólj hozzá a DVTK hivatalos facebook oldalán!