Történet

90' +2
Véget ért a mérkőzés Véget ért a mérkőzés
88'
Biljana Bradic a gólszerző. Az állás 3-0 Biljana Bradic a gólszerző. Az állás 3-0
72'
Sandu Bianca tizenegyesből volt eredményes. Az állás 2-0 Sandu Bianca tizenegyesből volt eredményes. Az állás 2-0
46'
Elkezdődött a második félidő Elkezdődött a második félidő
45'
Véget ért az első félidő. A játék képe alapján több góllal is vezethetne a DVTK, de a vendégek kapusa remek napot fogott ki. Az állás 1-0 Véget ért az első félidő. A játék képe alapján több góllal is vezethetne a DVTK, de a vendégek kapusa remek napot fogott ki. Az állás 1-0
7'
Megszerezte a vezetést a DVTK. Vachter Fanni a gólszerző. Megszerezte a vezetést a DVTK. Vachter Fanni a gólszerző.
1'
A DVTK kezdte a mérkőzést. A DVTK kezdte a mérkőzést.
11:15
Diósgyőrben jelenleg 5 fokot mutatnak a hőmérők, kicsit cudar időben, szemerkélő esőben fog elkezdődni a mérkőzés.
11:14
A St. Mihály kezdőcsapata: Skorić - Sweatman, Savanya, Szli, Papp Sz., Koprena, Bartalis, Lipták L., Herczeg, Vigh P., Micić. Vezetőedző: Hódi Mihály . Kispadon: Jankulár, Sajti, Török L.