Összefoglaló 2021. január 23., szombat

U14: Sajóvölgye Focisuli U15 - DVTK 0-3 (0-3)

Már az első félidőben kialakult a végeredmény a DVTK U14-es csapatának első felkészülési mérkőzésén, amelyet Mucsonyban, a Sajóvölgye Focisuli eggyel nagyobb korosztályával játszottak a piros-fehérek. Nagy Attila fiatal együttese három gólos különbséggel nyerte meg a találkozót, emellett az is örömteli, hogy a hátsó alakzat hibátlanul működött, sikerült kapott gól nélkül lehozniuk a meccset.

U14, felkészülési mérkőzés

SAJÓVÖLGYE U15 - DVTK U14   0-3 (0-3)

Mucsony, Sajóvölgye Focisuli Edzőközpont, zárt kapuk mögött.
DVTK U14: Balázs Á. - Bedő M., Rem D., Zanócz Á., Szabó M., Szakos B., Hajdú D. Kapitány G. Jecs M., Kiss B., Jászberényi P. Vezetőedző: Nagy Attila.

Csere: Balázs Á. helyett Soós B. a 41., Bedő M. helyett Kiss L. a 41., Rem D. helyett Soltész B. a 41., Szakos B. helyett Tucsa D. a 41., Hajdú D. helyett Derzsényi Á. a 41., Kapitány G. helyett Holló M. a 41., Kiss B. helyett Béres D. a 41. percben.
Gólszerzők: Jecs Martin (0-1) a 3., Kiss Bálint (0-2) a 13., Kiss Bálint (0-3), a 15. percben.