Befejezés
90'

Történet

90'
Véget ért a mérkőzés, DVSC - DVTK 4-2 (2-1) Véget ért a mérkőzés, DVSC - DVTK 4-2 (2-1)
88'
DIósgyőri szöglet után a kipattanó labdát a támadó vendégjátékos okosan a kapufa mellé tekerte 17 méterről, Milošević bravúrral védett, a kipattanót Bokros Szilárd lőtte közelről a léc alá, 4-2 DIósgyőri szöglet után a kipattanó labdát a támadó vendégjátékos okosan a kapufa mellé tekerte 17 méterről, Milošević bravúrral védett, a kipattanót Bokros Szilárd lőtte közelről a léc alá, 4-2
86'
Hazai szöglet jobbról, a labda átszátt a hosszú oldalra, ahol Bévárdi ZsomborÍ mellel maga elé tette, majd nagy gólt lőtt a kapu hosszú oldalába, 4-1 Hazai szöglet jobbról, a labda átszátt a hosszú oldalra, ahol Bévárdi ZsomborÍ mellel maga elé tette, majd nagy gólt lőtt a kapu hosszú oldalába, 4-1
84'
Diósgyőri szabadrúgás jobbról, az alapvonaltól 17 méterre. A labda mögé Pernambuco állt, és a keresztléc fölé lőtt
81'
Villámgyors hazai kontra végén Csirmaz becsúszva akadályozta meg, hogy ziccerben labdát kapjon egy hazai támadó
76'
Hazai szabadrúgás az alapvonaltól 17 mééterre, jobbra. Vajda Botond állt a labda mögé, és a rövid felső sarokba tekert, 3-1 Hazai szabadrúgás az alapvonaltól 17 mééterre, jobbra. Vajda Botond állt a labda mögé, és a rövid felső sarokba tekert, 3-1
75'
Egy ütközés után Feuillassier a biztonság kedvéért lejött a pályáról, 10 emberrel a DVTK
73'
Obounet távoli lövését fogta mellre Milošević
71'
Hazai szöglet jobbról, a beadás kijött a 16-oson kívülre, a lövés pedig elkerülte a kaput